Nowe horyzonty – zapisy

Zapraszamy na zajęcia Klubu Młodych Odkrywców pt. Nowe Horyzonty w lipcu i sierpniu w Somoninie i okolicach. Różnorodny program pozwala dzieciom skosztować przygody i nowych doświadczeń z różnych dziedzin życia..
Zajęcia dedykowane dzieciom w wieku 7-12 lat
Miejsce zajęć: Somonino, Piotrowo
Koszt – 8zł/dzień, płatne gotówką w dniu zajęć
Czas: 6 godzin z przerwą na posiłek

30.07 Wycieczka piesza – Tajemnice Lasów Mirachowskich (trasa około 6 km, transport i posiłek w cenie) BRAK MIEJSC

31.07 Dzień z Informatykiem
godz. 9:00-15:00 w świetlicy w Piotrowie (zajęcia z robotyki z udziałem firmy EDUKIDO, zabawy ruchowe i rekreacyjne, przerwa na posiłek). Transport we własnym zakresie.
BRAK MIEJSC

02.08 Dzień z Leśnikiem
Wycieczka do Ogrodu Botanicznego w Marszewie – bardzo atrakcyjnej placówki edukacyjnej niedaleko Gdyni gdzie odbędą się dla naszej grupy zajęcia pt. Drewno: dla lasu dla ludzi. W planie jest też ognisko.|
BRAK MIEJSC

6.08.2018 poniedziałek – Dzień z żeglarzem – Morskie opowieści, szanty, zabawy żeglarskie i czytanie z mapy skarbów. Zobaczymy też jak żeglarze szukają drogi do domu i jak przesyłają informacje. Planujemy również pokaz efektownych morskich środków ratunkowych.
BRAK MIEJSC

7.08.2018 wtorek – Dzień z astronomem – jak i kiedy powstał układ słoneczny, co to jest sonda kosmiczna, baśniowe gwiazdozbiory.
BRAK MIEJSC

9.08.2018 piątek – Dzień z muzykiem – zajęcia edukacyjne z elementami rytmiki, plastyki i podstawami wychowania muzycznego.
BRAK MIEJSC


10.08.2018 czwartek – Dzień ze strażakiem 
– pod czujnym strażackim okiem wypróbujemy różne strażackie narzędzia hydrauliczne, będzie pokaz pirotechniczny i niespodzianki.

BRAK MIEJSC

Wszystkie miejsca na zajęcia Nowe Horyzonty z Klubem Młodych Odkrywców w dniach 30.07-10.08 są już zajęte ale zorganizujemy jeszcze jedną wycieczkę, ognisko oraz dzień zajęć pod koniec lata!